Ankieta na temat zasobów edukacyjnych

Ankieta na temat zasobów edukacyjnych

W ostatnich latach zespoły ds. edukacji i popularyzacji nauki w projekcie Europlanet 2024 Infrastruktura Badawcza (Europlanet 2024 Research Infrastructure) (RI), Grupa Robocza ds.  działań informacyjnych Stowarzyszenia Europlanet (Europlanet Society’s Outreach Working Group) oraz sieć Europlanet Wczesna Kariera (Europlanet Early Careers: EPEC) opracowały szereg zasobów wspierających nauczanie przedmiotów ścisłych, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki (STEAM). Wśród nich znalazły się gotowe do użycia lekcje z zakresu nauk planetarnych i astrobiologii oraz związane z nimi ćwiczenia praktyczne.

Jako nauczyciele, edukatorzy i praktycy zajmujący się popularyzacją nauki potrzebujemy Państwa wiedzy i opinii na temat najnowszych zasobów, które opracowaliśmy. Będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie tej krótkiej ankiety.

Oprócz pytania o opinię na temat przykładowych zasobów, które do tej pory stworzyliśmy, kwestionariusz pomoże nam lepiej zrozumieć, w jaki sposób wyszukują i wykorzystują Państwo zasoby edukacyjne oraz czy i jak wasze potrzeby i praktyki zmieniły się od czasu pandemii wirusa Covid-19.

Zanim rozpoczną Państwo wypełnianie kwestionariusza, proszę kliknąć w podany link, aby obejrzeć przykładowe materiały edukacyjne. Zapoznanie się z materiałem nie powinno zająć więcej niż 10 minut, a sam kwestionariusz nie więcej niż 3-5 minut.

Więcej informacji można znaleźć tutaj oraz tutaj, gdzie znajduje się lista wszystkich materiałów, które mamy do zaoferowania w zakresie edukacji i popularyzacji nauki.

Back to Europlanet Outreach and Education